טיפול שורש. איזה סרט!

ביקור ראשון

בביקורך הראשון נערוך התייעצות ואבחנה ותקבל הסבר על אפשרויות הטיפול. ייתכן שלאחר הייעוץ נתחיל בטיפול.

אנא סייע לנו במידע הבא בבואך לייעוץ במרפאתנו:

מכתב הפניה וצילומי רנטגן אם נמצאים ברשותך

רשימת תרופות שאתה נוטל כעת

אנא עדכן את מרפאתנו במצב הבריאות שלך, כל מה שרלוונטי לטיפול ועשוי להשפיע בשעת הטיפול (לדוגמה, סוכרת, לחץ דם גבוה, שסתומים מלאכותיים בלב וכדומה). עדכן אותנו אם אתה נוטל תרופות ואֵילו (לדוגמה תרופות ללב, אספירין, תרופות מדללות דם וכדומה) או אם אתה זקוק לתרופות לפני הטיפול.

קביעת תור

מרפאתנו פתוחה בימים ראשון עד חמישי בשעות 10:00-17:00.

פנה אלינו לשאלות או לקביעת תור, למספר:

02-5617144.

 במקרי חירום נעשה ככל יכולתנו לעזור לך עוד באותו יום.

הסדרי תשלום

אנחנו מקבלים כרטיסי אשראי מסוג ויזה, ישראכרט ואמריקן אקספרס וכן צ'ק  או מזומן.

לשאלות לגבי תשלומים:

02-5617144

ביטוח שיניים

מתוקף היותנו מרפאת מומחה לטיפולי שורש, אנו מבצעים טיפולי שורש מיוחדים שלא נכללים בהסדר עם חברות ביטוח. עם זאת, אם יש לך ביטוח שיניים אנו נעזור לך למלא טפסים כדי שתוכל לקבל החזר חלקי מחברת הביטוח.

בבואך לטיפול אנא הבא עמך טופסי ביטוח וכרטיס ביטוח בתוקף

 אם לא תשאל, איך תדע?

מיהו אנדודונט?

מומחה באנדודונטיה (מומחה לטיפולי שורש) הוא רופא שיניים כללי, שעבר הכשרה נוספת בת שלוש שנים לפחות בלימודים מתקדמים הנוגעים לאבחון מחלות מוך השן ולטיפול בהן. בסיום ההכשרה הוא עובר מבחנים ארציים ומקבל רישיון מומחה ממשרד הבריאות בישראל.

מומחים לטיפולי שורש מבצעים טיפולי שורש מלאים, מלא מסובכים עד מורכבים מאוד, כולל טיפולי שורש כירורגיים, וכן חידוש טיפולי שורש. אנדודונטים משתמשים ביעילות בידע עכשווי ובציוד מתקדם כמו מיקרוסקופים טיפוליים, צילומים דיגיטליים ומכשירים אולטראסוניים.

אני מודאג מצילומי הרנטגן, מה עושים?

אנחנו נבצע רק את מספר הצילומים הדרוש לצורך אבחון המצב, התקדמות הטיפול ובקרת איכות סתימת השורש. שני חדרי הטיפול שלנו מצוידים בחיישנים דיגיטליים הקולטים רק חלק קטן מהקרינה לעומת צילומים רגילים. נוסף על כך, אנחנו מגִנים על המטופלים שלנו בסינר עופרת בעל צווארון, מה שמאפשר לנו לבצע טיפולי שורש גם במטופלות הרות בכל שלבי ההיריון.

מה לגבי ניקיון מכשירים?

אל דאגה. אנחנו מחטאים את המכשור בין מטופל למטופל בהתאם להנחיות משרד הבריאות בישראל. מרפאתנו היא הראשונה בארץ שבה נעשה שימוש חד־פעמי במברשות העדינות שמנקות את השורש בזמן הטיפול. כך מונעים סיכון הידבקות.

מה קורה לאחר הטיפול?

אחרי שנסיים את טיפול השורש נשלח דוח טיפול לרופא השיניים שלך. הוא יחליט על סוג השיקום של השן. נדיר מאוד שתרגיש תופעות לוואי אחרי טיפול או חידוש טיפול שורש. לשאלות לאחר הטיפול אפשר להתקשר למרפאה:

02-5617144 או לטלפון הנייד של הד"ר ברטנובסקי לאחר שעות העבודה.

באיזו טכנולוגיה חדשנית אתם משתמשים?

נוסף על צילומי רנטגן דיגיטליים, שני חדרי הטיפול שלנו מאובזרים במיקרוסקופים טיפוליים. התאורה וההגדלה מסייעות להבחין בפרטים עדינים בתוך השן ומאפשרות להציל שיניים שנחשבו אבודות קודם לכן. גם מצלמה המחוברת למיקרוסקופ מאפשרת את הקלטת התמונות של ממצאי המומחה כדי לשתף אותך ואת רופא שיניים שלך.

מרפאתנו נמנית עם המרפאות הראשונות של מומחים לטיפולי שורש שאימצו טכנולוגיה חדשנית לניקוי תעלות בשם SAF, פרי פיתוח ישראלי של חברת רדנט.